دفتر استاندار
تابلو اعلانات
1397/11/12
‍ استاندار لرستان: اجراي طرح روستاي بدون بيكار پيگيري مي‌شود ‍ استاندار لرستان: اجراي طرح روستاي بدون بيكار پيگيري مي‌شود
‍ استاندار لرستان: اجراي طرح روستاي بدون بيكار پيگيري مي‌شود
استاندار لرستان توجه ويژه به روستاها را دستاورد انقلاب و نظام عنوان كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در مراسم گازرساني به روستاهاي كاكاشرف اظهار كرد: به گفته امام خميني(ره) "انقلاب ما انفجار نور بود" و يكي از مظاهر نور گرمي و نوري است كه از طريق همين گاز و گازرساني وارد خانواده‎ها شده است.
وي با بيان اينكه كارهاي عمده، گسترده و مهمي در راستاي آباداني و توسعه روستاها انجام شده است، افزود: لرستان 1530 روستاي بالاي 20 خانوار دارد كه در اولويت گازرساني بودند اما حال به ميمنت نظام و انقلاب 1630 روستاي استان از نعمت گاز بهره‎مند شدند.
خادمي بيان كرد: هم اكنون اكثر مناطق روستايي استان جاده دسترسي و آب دارند و نوسازي و بهسازي واحدهاي روستايي به خوبي انجام شده است.
استاندار لرستان انجام كارهاي زيرساختي در روستاها و توجه ويژه به آنها را يكي از دستاوردهاي انقلاب و نظام در استان عنوان كرد و ادامه داد: انتظار داريم مردم نيز با توجه به انجام اقدامات دولت و نظام فعاليت‎هاي اقتصادي، گردشگري و اقتصادي انجام دهند. 
وي تاكيد كرد: مردم روستاهاي لرستان بايد توجه ويژه به بحث بوم گردي و گردشگري داشته باشند.
خادمي به سد كاكاشرف نيز اشاره كرد و با بيان اينكه مطالعات اين سد انجام شده و قطعا پيگيري‎هاي لازم را خواهيم داشت، گفت: تعداد زيادي پروژه نيمه تمام در استان داريم و 2500 ميليارد تومان براي اتمام سدهاي استان نياز است. امكان شروع پروژه جديد در استان وجود ندارد.
استاندار لرستان در پايان اظهار كرد: در بحث اجراي طرح روستاي بدون بيكار قول‎هايي داده شده كه بايد عملياتي شوند.
تعداد بازدید : 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal