دفتر استاندار
تابلو اعلانات
1397/11/12
‍ استاندار لرستان: برنامه‎هايي متناسب با استعداد استان برگزار شوند ‍ استاندار لرستان:  برنامه‎هايي متناسب با استعداد استان برگزار شوند
استاندار لرستان گفت: برنامه‎هايي متناسب با استعداد استان برگزار شوند.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، دكتر سيد موسي خادمي در مراسم كلنگ‎زني پيست بين المللي اسكي در فرسش اليگودرز اظهار كرد: امروز در روستاي فرسش دو اتفاق مهم به وجود آمده كه شامل جشنواره آدم برفي و آغاز احداث پيست اسكي است.
وي با بيان اينكه جشنواره آدم برفي يكي از كارهاي خوبي است كه در ستاد گردشگري استان به تصويب رسيد، ادامه داد: هر چه بتوانيم از اين جشنواره‎ها در استان برگزار كنيم به‎خصوص برنامه‎هايي كه متناسب با استعداد استان است به ايجاد نشاط در بين مردم و معرفي استان به عنوان مقصد گردشگري كمك مي‎كند.
خادمي به استقبال خوب مردم از اين جشنواره اشاره كرد و گفت: خوشحاليم كه لحظات شادي را براي مردم فراهم كرديم.
استاندار لرستان در ادامه به ايجاد پيست اشاره كرد و ادامه داد: يكي از ويژگي‎هاي منطقه برف‎گير بودن آن است كه ورزش‎هاي زمستاني مي‎تواند از استعدادهاي منطقه باشد. از مدت‎ها قبل نيز مسئولان و نماينده شهرستان پيگير تامين اعتبار آن بودند و خوشبختانه امروز با انعقاد تفاهم نامه بين استان و فدراسيون اسكي 50 درصد هزينه از اعتبارات استاني و مابقي را وزارت ورزش فراهم مي‎كند. 
وي حجم كل اعتبار اين طرح را 5 ميليارد تومان عنوان كرد و افزود: هم اكنون نيمي از آن تامين و پيمانكار نيز انتخاب شده است. بخشي از تجهيزات مورد نياز براي ايجاد تله اسكي نيز خريداري شده است كه اميدواريم با مناسب شدن فصل كار پيمانكار شروع كند و در فاصله زماني كمي آن را به نتيجه برسانيم.
خادمي بيان كرد: اميدواريم سال آينده بارش‎هاي خوبي داشته باشيم و مردم از اين پيست استفاده كنند و اين محل به  منطقه گردشگري و تفريحي همراه با رونق اقتصادي تبديل شود. 
تعداد بازدید : 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal