فرمانداری شهرستان کوهدشت
1396/11/18
🔹🔹ديدار مهندس شرفي مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان لرستان و معاونين اين اداره كل با فرماندار شهرستان كوهدشت و بررسي وضعيت راهداري و حمل و نقل در اين شهرستان و برگزاري شوراي بانك هاي شهرستان 🔹🔹ديدار مهندس شرفي مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان لرستان و معاونين اين اداره كل با فرماندار شهرستان كوهدشت و بررسي وضعيت راهداري و حمل و نقل در اين شهرستان و برگزاري شوراي بانك هاي شهرستان

🔹🔹برگزاري جلسه شوراي بانك هاي شهرستان .

🔹🔹ديدار مهندس شرفي مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان لرستان و معاونين اين اداره كل با فرماندار شهرستان كوهدشت و بررسي وضعيت راهداري و حمل و نقل در اين شهرستان.

💥💥فردي بيرانوند :

🔹🔹در راستاي سياست هاي كلي دولت و تدبير و اميد ، بانك هاي عامل شهرستان بايد نسبت به پرداخت تسهيلات و همچنين پرداخت وام هاي خود اشتغالي اهتمام لازم را داشته باشند .

🔹🔹تاكنون بيش از دو هزار وام ازدواج توسط بانك هاي اين شهرستان به جوانان پرداخت شده است كه اين امر جاي تشكر دارد .

🔹🔹بانك هاي شهرستان بايد وثايق لازم را اخذ ، ولي در پرداخت تسهيلات ازدواج سرعت عمل بيشتري داشته باشند .

🔹🔹شهرستان كوهدشت يكي از وسيع ترين شهرستان هاي استان است ، 10 درصد راههاي استان در اين شهرستان وجود دارد كه بايستي مورد توجه اين اداره كل قرار گيرد .

🔹🔹400 كيلومتر راه روستايي خاكي و شني در اين شهرستان وجود دارد بنابراين يكي از عمده مشكلات ما آسفالت راه روستايي است كه انتظار مي رود مورد توجه ويژه قرار گيرد .

🔹🔹محور سيمره بابازيد از مشكل دارترين محور هاي اين شهرستان است ، روكش آسفالت اين محور اولين اقدامي است كه مورد نياز است ضمن اينكه در دراز مدت نيز بايد نسبت به چهار بانده كردن اين محور اقدام گردد .

🔹🔹محور كوهدشت زانوگه نياز به روكش دارد ، محور هاي كوهناني و گراب نيز نياز به روكش آسفالت دارند كه بايد اقدام لازم صورت گيرد .

🔹🔹روشنايي بلوار و جاده ورودي شهر كوهدشت به طول 5 كيلومتر تا دهه مبارك فجر به بهره برداري خواهد رسيد .

💥💥در پايان اين ديدار مهندس شرفي مدير كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان ضمن تقدير و تشكر از اشرافيت فرماندار كوهدشت به مشكلات راههاي مواصلاتي و ارتباطي شهرستان گفت : اين جايي بسي خوشحالي است كه فرماندار كوهدشت به ريز مشكلات راههاي شهرستان و همچنين تفكيك وظايف اداره كل راهداري و اداره كل راه و شهر سازي آشناست و اين مورد براي ما خيلي ارزشمند و بااهميت است .

💥💥وي در پايان افزود : تمام سعي و تلاش ما اين است كه در سال جاري و تا پايان سال آينده مشكلات جاده اي اين شهرستان از منظر اداره كل راهداري و حمل و نقل جاده اي استان رفع گردد .

💢💢 روابط عمومي فرمانداري كوهدشت
تعداد بازدید : 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal