فرمانداری شهرستان کوهدشت
اخبار
1397/08/20
جلسه بررسي مسائل و مشكلات حوزه آب و فاضلاب شهري و روستايي شهرستان جلسه بررسي مسائل و مشكلات حوزه آب و فاضلاب شهري و روستايي شهرستان
جلسه بررسي مسائل و مشكلات حوزه آب و فاضلاب شهري و روستايي شهرستان با حضور دكتر ملكشاهي ، آزادبخت سرپرست فرمانداري ، مديران كل آب و فاضلاب شهري و روستايي استان ، بخشداران تابعه در محل دفتر فرماندار كوهدشت برگزار گرديد .
💥💥 آزادبخت سرپرست فرمانداري شهرستان : اين جلسه با تلاش نماينده محترم در مجلس شوراي اسلامي و حضور مديران كل استاني و شهرستاني در حوزه آب و فاضلاب شهري و روستايي برگزار و مشكلات حوزه آب شهرستان از قبيل : رفع مشكلات تامين آب كوهدشت ، شهر كوهناني ، فاضلاب درب گنبد ، بحث آب شرب در دهستان كوهدشت شمالي ، رفع ايراد مخازن آب دهستان گل گل ، مجتمع آبرساني گل زرد در بخش مركزي و مجتمع آبرساني وزكور در بخش كوهناني ، رفع مشكلات حوزه آب در دهستان زير تنگ سياب ، پيگيري مجتمع آبرساني در كشماهور ، رفع مشكلات روستاهاي كوشك و چم قلعه  و ... مورد بحث ، بررسي و نتيجه گيري قرار گرفت .
💥💥وي افزود : در رابطه با تامين آب در كوهدشت با ريسك بالا مواجه هستيم ، بيش از 3 ميليارد تومان در زمينه هاي تصفيه خانه و چاه هاي آب شرب كوهدشت هزينه شده و بالغ بر 15 ميليارد تومان بدهي در اين زمينه وجود دارد .
⚡️⚡️آزادبخت در پايان بيان كرد :  در هر صورت به نظر مي رسد سد معشوره براي تامين آب شرب پايدار در كوهدشت ضروري است ضمن اينكه اين سد جهت مصارف كشاورزي و تامين آب شرب در چند شهرستان رفع مشكل خواهد كرد و واقعا تلاش هاي نماينده محترم مردم كوهدشت و رومشكان در مجلس شوراي اسلامي در اين زمينه واقعا ستودني است .
10
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal