دفتر استاندار
اخبار
1398/04/03
‍ موحدپور: مستندسازي كليد مديريت دانش است ‍ موحدپور: مستندسازي كليد مديريت دانش است
‍ موحدپور: مستندسازي كليد مديريت دانش است
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استانداري لرستان بر لزوم شناسايي ابزار و امكانات براي برگزاري انتخابات تاكيد كرد.
به گزارش روابط عمومي استانداري لرستان، سيد محمد موحد پور در جلسه كميته منابع انساني و فرهنگ‌سازي هدف از سفر به شهرستان‌هاي استان را شناسايي و رفع مشكلات عنوان كرد و گفت: كميته برنامه‌ريزي به دليل اينكه جمع بندي و نتايج آن روند توسعه، شكل و نوع هدف‌گيري را در راستاي تحقق برنامه‌ها مشخص مي‌كند مهمترين جلسه شهرستاني محسوب مي‌شود.
 وي افزود: فرمانداري‌ها و بخشداري‌ها از اين ظرفيت بايد به خوبي استفاده كرده تا بتوانند با تخصيص اعتبارات از طريق اين كميته برنامه‌هاي خود را اجرايي كنند.
 معاون توسعه مديريت و منابع انساني اظهار كرد: مستندسازي كليد مديريت دانش محسوب مي‌شود چراكه امكان استفاده و به كارگيري از تجربيات فردي و گروهي را جهت توسعه آن دستگاه فراهم مي‌كند.
 وي افزود: فراهم شدن زمينه بازخواني تجربيات و رويدادهاي گذشته امكان ارزيابي علمي و شناسايي نقاط ضعف و قوت دستگاه را ايجاد كرده و روند رو به رشد را هموار مي‌سازد.
 موحدپور بر لزوم شناسايي ابزار و امكانات براي برگزاري انتخابات تاكيد كرد و گفت: بايد زيرساخت‌هاي لازم جهت برگزاري انتخابات فراهم شود.
 وي ادامه داد: آموزش افراد و شناسايي نقاط ضعف و قوت در راستاي سالم‌سازي انتخابات ضروري است، بنابراين دفاتر سياسي و بازرسي هر چه سريع‌تر براي اجراي اين امر مهم اقدام كنند.
26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal